ipedia
28 دی 1401 - 14:11

42 بیمار جدید مبتلا و یا مشکوک به کرونا بستری شدند / ۱۷ بیمار بد حال مبتلا به کرونا در بخش‌های مراقبت‌های ویژه

رییس کمیته رسانه و اطلاع‌رسانی قرارگاه مدیریت کرونا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: در شبانه روز گذشته، 42 بیمارجدید مبتلا و یا مشکوک به کرونا در مراکز درمانی زیر پوشش این دانشگاه بستری شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، محمد پهلوان کاشی اظهار کرد: در شبانه روز گذشته، ۴۲ بیمارجدید مبتلا و یا مشکوک به کرونا در مراکز درمانی زیر پوشش این دانشگاه بستری شدند.

رییس کمیته رسانه و اطلاع‌رسانی قرارگاه مدیریت کرونا در دانشگاه علوم پزشکی مشهدافزود: هم اکنون ۱۷ بیمار بد حال مبتلا به کرونا در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های زیر پوشش این دانشگاه در خراسان رضوی بستری و تحت درمان هستند.

وی با بیان اینکه در شبانه روز گذشته ۵ بیمار قطعی در بخش های سرپایی و بستری شناسایی شدند خاطر نشان کرد: بر اساس بررسی آمارها، روند بیماران مبتلا به کرونا در بخش های سرپایی و بستری افزایشی است و از عموم مردم درخواست می شود ضمن رعایت دستورالعمل های بهداشتی، نسبت به دریافت دز یادآور واکسن نیز اقدام کنند.

پهلوان گفت: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون یک میلیون و ٩٣٨ هزار آزمون آزمایشگاهی در این مجموعه انجام شده است و ۵٣۰ هزار بیمار مبتلا به کرونا شناسایی شده‌اند.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 984724